TRAKTORY ZETOR »
traktor ZETOR UTILIX
představuje víceúčelový traktor vhodný zejména pro práci v komunálních službách, v zahradnictvích, na malých farmách a pro mnoho dalších účelů. Traktor se vyznačuje excelentní obratností s malým poloměrem otáčení.
ZETOR UTILIX HT je nabízen se dvěma výkony motru - 43 nebo 49 koňských sil. Čtyřválcový, kapalinou chlazený vznětový motor plní nejnovější emisní předpisy a minimalizuje tak vliv na životní prostředí či zdrací uživatelů.
ZETOR UTILIX je dostupný se 2 typy převodovek. UTILIX CL má synchronizovanou převodovku s 16 rychlostními stupni vpřed a s 16 vzad (4 stupně se 4 rychlostními rozsahy) s mechanickou reverzací. UTILIX HT je vybaven hydrostatickou převbodovkou se 3 rychlostními stupni. Rychlost traktoru je ovládaná dvěma pedály (vpřed a vzad) bez nutnosti mechanického řazení. Toto řešení přináší vyšší komfort pri oblsuze traktoru.
Zvedací síla tříbodového závěsu dosahuje hodnoty 15 kN. Na přání je traktor možno vybavit rovněž předním tíbodovým závěsem. Dva páry hydraulických rychlospojek jsou umístěny vzadu a dva extra páry jsou dostupné pod kabinou pro ovládání předního přípojného stroje (např. čelního nakladače). Tyto okruhy je rovněž možno ovládat joystickem, který je standardně součástí kabiny.
V prostorné kabině jsou všechny ovládací prvky ergonomicky rozmístěny tak, aby k nim oblsuha měla snadný přístup. Pohodlné sedadlo a klimatizace již v základní výbavě přispívají k pohodlí řidiče. UTILIX CL je dostupný také ve verzi bez kabiny (cabrio).
pdf_log.jpgPodrobné technické parametry a prospekt ke stažení ve formátu PDF najdete zde.
MDdkMzMx