TRAKTORY ZETOR »
PROXIMA

univerzální, spolehlivé, robustní. Takové jsou traktory PROXIMA, které patří k nejoblíbenějším modelům Zetor. Stroje splňují náročné požadavky zákazníků pro práci v zemědělství, lesnictví a v komunálních službách.

Mimořádná obliba motorů ZETOR je založena na nízké spotřebě paliva, vysoké spolehlivosti a jednoduchosti konstrukce, což zákazníkovi přináší nejen nízké pořizovací náklady, ale i nízké náklady na provoz a vysokou spolehlivost. Traktory ZETOR nepoužívají tzv. Power Boost, tedy výkon, který je k dispozici jen za určitých podmínek. Plný výkon je k dispozici vždy bez ohledu na zatížení.

PROXIMA CL je vybavena plně synchronizovanou převodovkou s 12 rychlostmi vpředa a 12 vzad a mechanickým reverzorem. Díky své jednoduchosti se hodí do náročných podmínek. PROXIMA CL jako jediný model nabízí plazivé rychlosti v provedení 20/4 s nejnižší pojezdovou rychlostí 0,2 km/h. Pro zákazníky, kteří vychledávají modernější řešení, vyšší výkon a komfort, nabízíme PROXIMU GP. Je osazenapřevodovkou s 16+16 rychlostmi a 2 st. násobičem krouticího momentu. PROXIMA HS představuje nejvýkonnější stroje v rodině traktorů PROXIMA. Čtyřstupňová převodovkas třístupYňovým násobičem a hydraulickou reverzací PowerShuttle nabízí 24 rychlostí vpřed a 24 rychlostí vzad.

Technické parametry zde.

NGQ0MzY